قوانین و شرایط فروش و خدمات پس‌از فروش

قوانین و شرایط فروش و خدمات پس‌از فروش، در فروشگاه لوازم هنری عطر ترنج، چه از طریق سایت، چه از طریق سایر شبکه‌های اجتماعی، به شرح ذیل است:

 

  1. خرید شما به‌معنی اطلاع، پذیرش و التزام شما به «قوانین و شرایط فروش و خدمات پس‌از فروش» عطر ترنج است.
  2. باتوجه به دست‌ساز بودن برخی‌از محصولات (مانند قلمو و رنگ)، غیر از زمان ارسال پستی، خود آماده‌سازی سفارش‌ها حداقل یک تا دو هفته زمان می‌برد. اگرچه تلاش ما این است که سفارش‌ مشتریان را زودتر آماده و ارسال کنیم، اما خریداران محترم نیز ناچار باید صبور باشند. بنابراین، همیشه پیش‌از خرید بازهٔ زمانی احتمالی را درنظر بگیرید، و خرید را به آخرین فرصتتان موکول نکنید.
  3. عکس‌ محصولات با ذکر تمام ویژگی‌ها و قیمتشان ذیل هریک قرار داده شده. همچنین امکان گفت‌وگو و ارسال پیام، هم در سایت و هم در شبکه‌های اجتماعی، فراهم است. بنابراین، پیش‌از خرید حتما دقت نمایید که چه مدلی را سفارش می‌دهید. در غیر اینصورت، و به‌صرف اشتباه در انتخاب، نمی‌توانید کالا را مرجوع کنید.
  4. کالای مرجوعی، فقط با دلیل موجه و منطقی، و فقط تا یک هفته پس‌از ارسال پذیرفته می‌شود.
  5. کالاهایی که پس‌از ارسال، به هر دلیلی (مثلا توسط پست یا خود مشتری) آسیب دیده‌اند، مشمول خدمات پس‌از فروش و ارجاع کالا نمی‌شوند. در غیر اینصورت (مثلا موارد توافقی بین طرفین)، مسئولیت و هزینه‌های آسیب‌دیدگی و پست دوباره برعهدهٔ مشتری است، و عطر ترنج هیچ مسئولیت و هزینه‌ای را در این زمینه برعهده نمی‌گیرد.
  6. کالای مرجوعی نباید هیچ استفاده‌ای شده باشد، و باید به‌همان صورتی باشد که ارسال شده است. بنابراین، پیش‌از استفاده از آن‌ها محصول را دقیقا وارسی کنید، تا اگر ایرادی داشت، بتوانید آن را مرجوع کنید. تأکیدا سر قلموها را به‌هیچ‌وجه به رنگ آغشته نکنید، وگرنه قابل ارجاع نخواهد بود. 
  7. اولویت با تعمیر و اصلاح کالای مرجوعی است. اگر قابل تعمیر و اصلاح نبود، با لحاظ شرایط و امکانات (مانند موجود بودن محصول مشابه و…)، کالای مرجوعی تعویض خواهد شد.